Tampa Bay Lightning - Boston Bruins Typy
Przegląd meczu
01.02 - dzień, w którym Tampa Bay Lightning i Boston Bruins zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii USA pod auspicjami turnieju NHL. Gra rozpocznie się o 18:30. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.
H2H i poprzednie wyniki
Tampa Bay Lightning i Boston Bruins rozegrały ze sobą 17 raz na lodowisku hokejowym, gdzie Tampa Bay Lightning wygrało 8, a Boston Bruins wygrało 8 gier. Łączna różnica bramek dla wszystkich rozegranych meczów to 44-51. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 13.10.25, a końcowy wynik to 3:4.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Tampa Bay Lightning we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji
5 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Tampa Bay Lightning zwycięstwem w 1. tercji
3 / 10 ostatnich meczów Boston Bruins we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji
Postaw:1x2 - 1 okres - Z1
6 / 10 ostatnich meczów Tampa Bay Lightning we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Tampa Bay Lightning
1 / 10 ostatnich meczów Boston Bruins we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z1
5 / 10 ostatnich meczów Tampa Bay Lightning we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji
1 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Tampa Bay Lightning zwycięstwem w 3. tercji
2 / 10 ostatnich meczów Boston Bruins we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji
Postaw:1x2 - 3 okres - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Tampa Bay Lightning nie zremisowało
7 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Boston Bruins nie zremisowało
Postaw:Podwójna szansa - 12
8 / 10 ostatnich meczów Tampa Bay Lightning we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Tampa Bay Lightning
2 / 10 ostatnich meczów Boston Bruins we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Boston Bruins
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Tampa Bay Lightning nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Boston Bruins
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.02.2026 18:43
Tampa Bay Lightning przegląd
Ta strona zawiera dostępne statystyki meczów hokejowych 10 klubów, średnia 3.7 zdobytych bramek i 2 straconych bramek na mecz. Całkowita suma bramek zdobytych i straconych przez drużyna ma 5.7. Z tych 10 meczów, Tampa Bay Lightning wygrało 8 meczów i przegrało 2 meczów. Drużyna zdobyła 37 goli i straciła 20 goli.
Boston Bruins przegląd
Wszystkie dostępne statystyki wydajności drużyny Boston Bruins można znaleźć w rozegranych meczach hokejowych 10 na tej stronie. W tych grach drużyna Boston Bruins wygrała mecze 8 i przegrała mecze 2. Ich średnia wydajność pokazuje że stracili 2.4 goli na mecz i strzelili 3.9 goli. Ogólna średnia strzelonych i straconych goli Boston Bruins wynosi 6.3, a klub strzelił 39 goli i stracił 24 goli.
Przepowiednie meczów
Silna analiza statystyczna klubów hokejowych Tampa Bay Lightning i Boston Bruins doprowadziła nas do wniosku, że 1x2 - Z1 jest najkorzystniejszym zakładem na ten mecz. Jeśli zakład wygra, obliczony współczynnik wyniesie 2.36.
01/02/2026
Tampa Bay Lightning
Boston Bruins
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.02.2026 18:43